Барселона и Арсенал започват преговори за Фабрегас
Испанският гранд Барселона възнамерява да възобнови преговорите със Сеск Фабрегас и Арсенал относно трансфера на капитана на „артилеристите" каталунския клуб, съобщава новината Footylatest. Според информация на изданието, представители на двата отбора ще се срещнат на 28 май, когато Барселона ще играе с Манчестър Юнайтед финал в Шампионската лига.
Както е известно, главен противник на напускането на Фабрегас е мениджъра на тима Арсен Венгер, но новият собственик на клуба от „Емирейтс" Крьонке е съгласен да освободи испанския национал, а получените за него средства да използва за укрепване на отбора.
Изданието съобщава също така, че Гуардиола вече се е срещнал с бащата на Фабрегас (който е и негов агент) и е разговарял надълго с него за възможността синът му да премине в Барселона.
- Ямал след ремито с Кабо Верде: Това е дълъг турнир, целта ни е далеч напред
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]