Ван дер Сар призна, че Арсенал е искал Мартинес
Изпълнителният директор на Аякс Едвин ван дер Сар призна, че защитникът Лисандро Мартинес е може да отиде не в Манчестър Юнайтед, а в Арсенал.
"Арсенал преди това направи оферта за Лисандро, но сумата беше такава, че ние казахме: "Благодарим ви много за офертата, но предпочитаме да задържим играча, отколкото да започнем преговори".
Офертата на Манчестър Юнайтед бе малко по-различна. През годините имахме няколко разговора: Дейли Блинд, Дони ван де Беек, Антони. Моята работа е да вземам най-добрите решения за Аякс“, заяви Ван дер Сар.
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
- Манчестър Юнайтед планира мащабно европейско турне през лятото
- Зиркзее не бърза да напуска Манчестър Юнайтед въпреки слуховете
- Барса все още може да откупи Рашфорд, опцията не е изтекла
- Ман Юнайтед среща финансови пречки за евентуалното завръщане на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]