Инвеститори проявяват "голям интерес" към Ливърпул
Партньорът на Fenway Sports Group Сам Кенеди заяви, че възможността за инвестиране в Ливърпул представлява голям интерес за инвеститори от цял свят.
Собствениците на Ливърпул, американската FSG, публично обявиха миналата седмица, че са "отворени за нови акционери".
Предполага се, че FSG е готов да продаде мърсисайдския клуб частично или изцяло, но подборът на потенциални инвеститори ще бъде задълбочен и бавен.
"Има голям интерес от редица потенциални партньори, които обмислят да инвестират в клуба. Разглеждането на опции за инвестиране в Ливърпул е на ранен етап", заяви Кенеди, цитиран от Liverpool Echo.
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]