Манчини: Ще използвам най-доброто срещу Тотнъм
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини не смята, че загубата в събота от Евертън ще окаже негативен ефект спрямо стремежите на оглавявания от него отбор да завърши сезона в топ 4, но призна, че в навечерието на финала за Купата на Англия той е лишен от възможността да даде почивка някои важни играчи в мача с Тотнъм тази вечер. Според италианският специалист, въпреки разликата от шест точки пред „шпорите" и четири пред Ливърпул, неговият отбор е длъжен да победи и да свали всякакви въпросителни от това, кой ще заеме четвъртото място в крайното класиране.
„Аз не мисля, че ние ще имаме някакви проблеми с четвъртото място. Преди всичко, ние има да изиграем още три мача и в тях трябва да спечелим три точки. Беше важно да победим Евертън, за да може спокойно да се подготвим за финала на „Уембли". Тази вечер аз трябва да използвам всички добри футболисти, вместо да дам почивка на някои от тях, защото наистина искаме да победим. Смятам, че това не е най-идеалната ситуация преди финала за Купата на Англия", цитира Sky Sports думите на Манчини.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Жребият за 1/2-финалите за Купата на Лигата
- Ман Сити без проблем до полуфинала
- Гуардиола: Трафорд е невероятен вратар
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]