Ман Сити няма да купува играчи през зимата
Манчестър Сити не планира да подписва с играчи през зимния трансферен прозорец. Това съобщи мениджърът на "гражданите" Хосеп Гуардиола.
"Няма да купуваме никого през януари. Имаме наш състав“, заяви Гуардиола.
След 13 мача Манчестър Сити е втори в класирането на Висшата лига с 32 точки и две точки зад Арсенал.
В Шампионска лига тимът на Гуардиола спечели група G с 14 точки.
На 1/8-финалите "гражданите" ще играят с германския Лайпциг. Първият мач ще се играе на 22 февруари, а реваншът на 14 март.
Миналия сезон Сити беше елиминиран на полуфиналите, губейки от бъдещия победител в турнира Реал Мадрид.
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]