Ливърпул продава трима през зимата
Трима играчи на Ливърпул бяха обявени за продажба преди зимния трансферен прозорец. Става дума за защитника Натаниел Филипс, халфовете Наби Кейта и Алекс Окслейд-Чембърлейн. Това съобщава Calciomercato.com.
25-годишният Нат Филипс е възпитаник на Болтън. Той се присъедини към Ливърпул през 2016 г., но оттогава има само 25 мача за отбора, повечето от които под наем. Споразумението между страните изтича през 2025 г.
27-годишният Наби Кейта бе закупен от Ливърпул от РБ Лайпциг през лятото на 2018 г. за €60 млн. Този сезон халфът се появи на терена само за пет минути в мача за Суперкупата срещу Манчестър Сити, сега се възстановява от нараняване.
29-годишният Окслейд-Чембърлейн се присъедини към Ливърпул от Арсенал през лятото на 2017 г. срещу €38 млн. Той бе на терена по 15 минути в два мача от Висшата лига този сезон.
- Ливърпул си отмъсти на Уулвс и е на четвъртфинал за ФА Къп
- Уулвс ще се надява бързо да повтори Ливърпул
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]