Сезонът за Гарет Бейл приключи
Крилото на Тотнъм Гарет Бейл най-вероятно няма да може да помогне повече на отбора си през този сезон, съобщава неприятната новина Sky Sports , позовавайки се лично на думите на мениджъра на „шпорите" Хари Реднап. Както е известно, в среща от 36 кръг на Висшата лига на Англия срещу Блекпул, Бейл бе фаулиран от Чарли Адам и по-късно се оказа, че контузията е по-тежка отколкото се предполагаше първоначално.
Според Реднап, Бейл има увредени връзки на глезена, което ще му попречи да играе до края на сезона. Защитникът ще пропусне мачовете на "шпорите" срещу Манчестър Сити, Ливърпул и Бирмингам, което е сериозен удар върху амбициите на тима за класиране в Шампионската лига.
Днес футболистът ще премине обстойни медицински изследвания, след които ще стане ясно колко сериозна е контузията му.
"Изглежда, че е увредил връзки на глезена. Не го виждам да играе повече през този сезон", каза Хари Реднап за Sky Sports.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]