Обамеянг: Арсенал, нищо лично, върнах се
Нападателят на Челси Пиер-Емерик Обамеянг говори за предстоящия мач с Арсенал от 15-ия кръг на английската Висша лига. Габонецът игра за "артилеристите" от януари 2018 г. до януари 2022 г.
"Арсенал, нищо лично, върнах се. Аз съм син (цветът на Челси). Готови за мача, давайте“, заяви Обамеянг.
33-годишният Обамеянг отбеляза 93 гола и направи 21 асистенции в 163 мача за Арсенал. Пиер-Емерик със свободен трансфер премина в Барселона през януари 2022 г. През лятото Обамеянг бе закупен от Челси, за който се разписа три пъти в 11 срещи.
- Челси допусна шеста поредна загуба след 1:3 от Нотингам Форест
- Макфарлейн вярва, че Палмър е готов да блести на Мондиал 2026
- Петр Чех: Това вече е различен Челси
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Почетино: В Челси лично настоях само за двама играчи
- Челси ще се реабилитира у дома срещу Форест
- Челси очаква оферти за Джаксън от порядъка на 60 млн.
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]