Гуардиола: Де Брюйне се завърна
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола смята, че неговият полузащитник Кевин Де Брюйне се завръща в най-добрата си форма.
В събота именно Де Бройне донесе победата на Сити с 1:0 като гост на Лестър с брилянтен пряк свободен удар.
Гуардиола не бе напълно доволен от Кевин в предишните мачове, но сега Хосеп не може да вини 31-годишния белгиец за нищо.
"Той се завърна. Не бе най-добрият в последните мачове, но бе невероятен тази вечер. Той го знае.
Той е играчът, който се нуждае от движение и пространство, но е трудно, когато противникът се защитава с почти целия отбор.
Имаме изключителен отбор, трябваше да бъдем търпеливи и да не правим фаули. В крайна сметка играхме с ниско темпо и ни беше трудно", заяви Гуардиола.
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]