Конте: Не сме претенденти за титлата
Мениджрът на Тотнъм Антонио Конте призова отборът му да не се смята за претендент за титлата във Висшата лига след поражението от Манчестър Юнайтед.
Със загуба с 2:0 на "Олд Трафорд" в сряда вечер, Тотнъм пропусна възможност да намали разликата от четири точки спрямо лидера във Висшата лига Арсенал.
Някои фенове приеха този резултат много болезнено, но Конте моли за снизхождение към отбора си.
"Понякога чувам хората да ни наричат претенденти за титлата. Мисля, че имаме нужда от време.
Заедно сме само от 10-11 месеца. Невъзможно е да преминеш от отбор на девето място до претендент за титлата за една година, особено когато завършиш на 20 точки зад английските чудовища“, заяви Конте.
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]