Агент: Погба стана част от преструктурирането на Ман Юнайтед
Рафаела Пимента, който е агент на полузащитника на Ювентус Пол Погба, говори за провалите на играча след завръщането му в Манчестър Юнайтед през 2016 г.
"Какво стана с Пол? По-скоро бих попитал какво се случи не само с Пол? Той ли разочарова Манчестър Юнайтед или отборът го разочарова? Всичко това са добри въпроси. Когато Пол се премести в Манчестър Юнайтед, той спечели Лига Европа през 2017 г. Той постоянно играеше за отбора, когато не бе контузен. Не се е наранил нарочно. Мисля, че сега Манчестър Юнайтед преминава през преходна фаза. Не е лесно за клуб с толкова впечатляваща история. Тази история засенчва всички последващи постижения.
Манчестър Юнайтед се нуждае от време за преструктуриране. Мисля, че Пол стана част от този процес на преструктуриране. Те все още преминават през това и не се съмнявам, че ще се справят, но Пол бе в средата на този период.
Можете да погледнете назад и да си помислите дали бе правилното решение Пол да отиде в Манчестър Юнайтед? Той направи този избор със сърцето си. Той наистина искаше да се върне и се чувстваше щастлив у дома. Така че съм сигурен, че това бе правилният избор. Да, очакваше нови трофеи и постижения, но такива нямаше. Във времена като тези мисля, че колективната отговорност влиза в игра. Трябва да се признае. Не мисля, че Пол е виновен за факта, че делата на клуба не вървят по начина, по който бихме искали“, заяви Пимента.
- Ефективен и свеж Ман Юнайтед смълча „Емирейтс“
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]