Исак ще се върне през декември
Нападателят Александър Исак вероятно няма да играе за Нюкасъл до Световното първенство в Катар.
Миналото лято Нюкасъл обнови трансферния си рекорд, като привлече Исак от Реал Сосиедад за £63 милиона. Оттогава Александър има само три изяви за "свраките", отбелязвайки два гола в процеса.
Исак не е бил на терена от 17 септември, а Александър наскоро получи рецидив на контузия на бедрото по време на тренировка, според Daily Mail.
Исак повече няма да участва в мачовете, оставащи до Мондиал 2022, а тъй като шведският национален отбор не успя да стигне до турнира в Катар, 23-годишният нападател ще може отново да играе футбол през декември.
- Челси пренебрегнал молбата на съдиите преди мача с Нюкасъл
- Анри в екстаз след 7:2: Барса е като земетресение, Европа трябва да се страхува
- Тревога за Италия: Тонали минава преглед след контузия срещу Барса
- Анонс на 31-ви кръг от Висшата лига
- Манчестър Юнайтед напредва по сделката за Гимараеш
- Манчестър Юнайтед работи по трансфера на Тонали
- Рафиня след головата буря: Очаквахме тежък мач, но показахме класата си
- Флик възхитен: Второто полувреме показа истинското лице на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]