Нюкасъл преговаря с агента на Асенсио
Полузащитникът на Реал Мадрид Марко Асенсио може да продължи кариерата си в Англия през летния трансферен прозорец. Нюкасъл преговаря с агента на испанския футболист Жорже Мендеш за трансфер на неговия футболист в лагера на "свраките" като свободен агент през лятото на 2023 година. Това съобщава Педро Алмейда в Twitter.
26-годишният Асенсио е в Реал Мадрид от лятото на 2015 г. През този сезон халфът прекара 104 минути на терена в девет мача във всички турнири, като отбеляза гол. По-рано бе съобщено, че президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес, след отказа на Асенсио да подпише нов договор, е помолил Карло Анчелоти да пуска играча на терена по-рядко.
- Ливърпул измъква крило на Осасуна под носа на Нюкасъл
- Ливърпул изпревари Нюкасъл и привлича испански национал
- Тотнъм влиза в битката за Сандро Тонали
- Гордън е фаворит за титулярно място срещу Хърватия
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Нюкасъл поднови интереса си към Джеймс Трафорд
- Нюкасъл напредва в преговорите за Виктор Муньос
- Волтемаде: Ще оставя своя отпечатък в Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]