Ман Сити продължи с Фодън
Полузащитникът Фил Фодън удължи договора си с Манчестър Сити. Полузащитникът подписа ново споразумение до лятото на 2027 година.
По-рано се съобщаваше, че шампионите са обсъдили ключовите точки от договора с играча още през септември. Сити иска да осигури статута на Фодън на "недосегаем", за да го защити от искания за трансфери от други клубове.
22-годишният полузащитник е възпитаник на Ман Сити. През този сезон Фодън има 13 мача за "гражданите" във всички турнири, като отбеляза 7 гола и направи 3 асистенции.
Манчестър Сити е втори във Висшата лига, на точка зад лидера Арсенал. Следващият мач на "гражданите" ще бъде като гост срещу Ливърпул на 16 октомври.
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]