Нотингам Форест реши да не уволнява Купър
Нотингам Форест реши да не уволнява своя мениджър Стив Купър към момента.
Форест загуби с 4:0 от Лестър в понеделник и се смъкна на последното място във Висшата лига.
След това се появиха слухове, че Купър е на път да бъде уволнен, а бившият мениджър на Ливърпул, Челси, Нюкасъл и Евертън Рафаел Бенитес бе назован за негов най-вероятен заместник.
ВВС обаче научи, че след кризисните преговори шефовете на Форест са решили да дадат на Купър повече време. С това босовете показват признателността си към Стив, който върна клуба във Висшата лига миналия сезон след 23-годишна пауза.
В същото време Форест назначи за спортен директор Филипо Жиралди, който прекара девет години в Уотфорд като водещ скаут и технически директор.
Освен това, ако се вярва на слуховете, клубът от "Сити Граунд", който похарчи 145 милиона паунда за 21 играчи през лятото, оттегли офертата си за нов договор на Купър.
- Хаман: Ливърпул може да започне разговори за продажба на Исак
- Ман Юнайтед готви оферта от 100 млн. за халф на Юве
- Арсенал посреща Коледа като лидер във Висшата лига (видео)
- Ливърпул оцеля срещу Тотнъм (видео)
- Сър Алекс: Новите играчи ще ни помогнат да си върнем формата
- Ман Сити оглави таблицата след класика над Уест Хем (видео)
- Мареска: Клубът ще реши заслужавам ли нов договор
- Челси се върна до точка с Нюкасъл (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]