Гуардиола: Най-трудното във футбола е да правиш прости неща
Пеп Гуардола призна, че Манчестър Сити не винаги е добър в простите компоненти на играта.
"Не само в неделя (в мача срещу Манчестър Юнайтед), най-трудното във футбола е да правиш прости неща. Някои прости неща не ги правим много добре. Не успяхме няколко пъти с прости пасове.
Трябва да подаваме към играчи със сини фланелки. Не говоря за дрибъл срещу трима съперници в последната третина на терена.
Лесно е да се вземе решение, защото те [играчите на Сити] са достатъчно добри, за да правят прости неща лесно“, заяви мениджърът на Сити.
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]