Тен Хаг: Липсваше ни увереност
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг се оплака, че на неговия отбор му липсва увереност срещу Манчестър Сити.
С четири поредни победи във Висшата лига Юнайтед не успя да продължи тази серия в дербито на Манчестър. Хората на Тен Хаг провалиха гръмко неделния мач на "Етихад" и Ерик отново вижда несигурния отбор като в началото на сезона.
"Нямахме достатъчно увереност в себе си. Изненадан съм, че имахме това на футболния терен.
Така бе и преди четири седмици, но тогава видях друг отбор с различен дух и отношение. Днес не бяхме убедителни. От първата минута не диктувахме играта и не бяхме смели да владеем топката.
Винаги е трудно да се определи защо това се случи, особено веднага след мача. Трябва да говоря с моите играчи, за да разбера.
Те знаят, че могат да играят по-добре. Виждали сте ни да играем срещу Арсенал и Ливърпул, но ако не се борите - а ние не го направихме - значи имате проблеми срещу отбор като Манчестър Сити.
Повтарям, липсваше ни увереност в себе си“, заяви Тен Хаг.
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]