Тотнъм вижда в Облак замяна на Лорис
Тотнъм разглежда вратаря на Атлетико Ян Облак като дългосрочен заместник на своя титуляр Уго Лорис.
Лорис вече е в своя 10-ти сезон в Тотнъм, но Evening Standard очаква Уго да напусне лондонския клуб през 2024 г., когато договорът му изтече.
"Шпорите" започнаха да се подготвят предварително за раздялата с Лорис и вече съставиха кратък списък с вратари, които да заменят 35-годишния французин.
Начело в този списък е Облак, а Тотнъм е готов да покани 29-годишния словенец след края на този сезон, без да чака 2024 г.
Договорът на Облака изтича чак през 2028 г., но от Атлетико са готови да обсъдят продажбата на Ян, от когото се интересува и Манчестър Юнайтед.
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
- Шон Дайк отказва да бъде временен мениджър на Тотнъм
- И Ливърпул ще се наложи над Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]