Гуардиола: Съгласен съм с Клоп
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола заяви, че е съгласен с колегата си Юрген Клоп от Ливърпул за мача на звездите във Висшата лига.
По-рано тази седмица Клоп бе доста откровен относно идеята на собственика на Челси Тод Боели за мач на звездите във Висшата лига.
Юрген бе възмутен от опита да се усложни календарът и предположи, че феновете не искат да виждат играчи от съперничещи си клубове заедно. Гуардиола е съгласен с това, въпреки че не е формирал никаква разбираема позиция за мача на звездите.
"Нямам мнение. Абсолютно не. Съгласен съм с Юрген. Ако подчертаят датите, на които трябва да играем, би било хубаво, но аз нямам мнение", заяви Гуардиола.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]