Шимунджа: Не сме фаворити
Старши -треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа разговаря с журналистите при заминаването на отбора за Севиля, където утре българският шампион ще се изправи срещу Бетис.
Не сме станали фаворити в групата. Правим стъпка по стъпка, мач след мач и след тези шест двубоя ще видим какво сме направили.
Бетис играе различен тип футбол от Рома. Не мога да кажа дали е по-добър, но е различен. Ние обаче искаме да играем всеки мач така, както играхме срещу Рома“, заяви Шимунджа.
- ЦСКА ще промени един от навиците си за мача с Лудогорец
- "Сините" стискат палци за ЦСКА в Разград, но победата ще е за Лудогорец
- Домусчиеви сред най-богатите в света: състоянието им достигна 5.8 млрд. долара
- Лудогорец прави футболен празник: два мача в един ден с един билет
- Хьогмо: Титлата минава през постоянство
- Светослав Дяков напусна ръководството на Пирин Благоевград
- Лудогорец без проблеми срещу Монтана: „Орлите“ решиха всичко още до почивката
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]