Хлеб: Елизабет II бе фен на Арсенал
Бившият футболист на Арсенал и Барселона Александър Хлеб сподели впечатленията си от срещата си с кралицата на Великобритания Елизабет II, а също така коментира смъртта й преди няколко дни.
"Имаше положителни емоции от срещата с Елизабет II. Моите съболезнования на кралското семейство. След това тя поздрави всички, капитанът на отбора ги представи. Тя размени по две думи с всички.
Не чувствам, че е отминала епоха. Има достатъчно неща за правене. Вярно е, че е фен на Арсенал, затова и ни прие. Мероприятието трябваше да бъде на откриването на стадиона, но беше отложено. Каза ли ни, че е фен на Арсенал? Не, но никой друг не бе поканен в Бъкингам", заяви Хлеб.
- Шешко: Брунo заслужава наградата за играч на сезона
- Челси насочва вниманието си към Марко Силва за постоянен мениджър
- Нотингам Форест разби Съндърланд и направи важна крачка към спасението (видео)
- Джон Тери с предупреждение към Челси
- Собственикът на Ковънтри: Лампард е намерил своето място въпреки слуховете за Челси
- Челси охлади ентусиазма: завръщането на Моуриньо е малко вероятно
- Ман Сити лесно ще надвие Саутхемптън преди финала
- Челси ще се надява на промяна с Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]