Кариус може да се присъедини към Нюкасъл Юнайтед
Бившият вратар на Ливърпул Лорис Кариус скоро може да се присъедини към Нюкасъл Юнайтед. Според британския репортер на Sky Sport Флориан Плетенберг, страните в момента преговарят за подробностите по договора.
Според инсайдера, резервният вратар на "свраките" Карл Дарлоу е получил контузия на връзките на глезена, във връзка с което клубът е решил да привлече Кариус, който вече е свободен агент. Самият германски вратар тренира доста по индивидуална програма през последните седмици и е готов да започне нова глава в кариерата си.
Припомняме, че Кариус игра за Ливърпул от 2016 г. Договорът на германския вратар с английския клуб изтече през лятото на 2022 година. През сезон 2020/2021 Кариус игра под наем за Унион Берлин.
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
- Нюкасъл съобщи, че е продал Гордън за "значителна сума"
- Барселона обяви трансфера на Антъни Гордън
- Пикфорд спечели наградата за спасяване на сезона във Висшата лига
- Барса продължава да има интерес към Рашфорд въпреки трансфера на Гордън
- Антъни Гордън пристига в Барселона за медицински прегледи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]