Бакайоко възнамерява да разтрогне с Челси
Полузащитникът на Челси Темуе Бакайоко започна преговори за разтрогване на договора с лондонския клуб, съобщава сайтът на журналиста Джанлука Ди Марцио.
Според източника, редица клубове от Англия и Италия се интересуват от играча, но Нюкасъл Юнайтед и Монца са приоритетни опции за него.
Напомняме, че Темуе Бакайоко премина в Челси от Монако за 47 милиона евро, но не успя да се наложи в английския отбор. В момента играчът е в Милан под наем. През последния сезон на италианската Серия А халфът изигра 14 срещи за Милан, без да отбележи гол. През настоящата кампания французинът нито веднъж не е излизал на терена в четири кръга от шампионата.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]