Саа: Ман Юнайтед има нужда от нападател-убиец
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Луис Саа смята, че на "червените дяволи" им липсва нападател с инстинкт на убиец.
С несигурността около бъдещето на Кристиано Роналдо и лошата форма на Антони Марсиал, който никога не е бил постоянен, предната линия е голямо главоболие за мениджъра на Юнайтед Ерик Тен Хаг.
Според Саа, "дяволите" трябва да влязат на трансферния пазар и да получат играч като Рууд Ван Нистелрой.
"Антони [Марсиал] е страхотен играч, но не мисля, че може да гарантира 25 гола за сезон. Има мачове, в които той се нуждае от малко повече агресия, защото всичко е наред с майсторството му.
Той излезе срещу Ливърпул, без да е играл преди и се представи добре със страхотен пас към Рашфорд.
Той притежава уменията, това е сигурно, но става дума за последователност. Може би затова трябва да търсят другаде.
Ако Кристиано (Роналдо) напусне, наистина има нужда от убиец отпред - играч, който има този гняв. Играч като Ван Нистелрой, който ще постави крака си пред вратата на съперника, ще вкарва грозни голове, но който ще накара отбора да повярва, че за да спечели един момент е достатъчен за тях в мача“, заяви Саа.
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]