Нотингам се разбра с бивш играч на Монако
Нотингам Форест постигна споразумение с бившия футболист на Монако Джибрил Сидибе. Това съобщава изданието Footmercato.
Според журналисти, договорът ще бъде сключен по схемата "1 + 1", но засега не всичко е готово французинът да премине в лагера на "горските". Уточнява се, че Нотингам Форест разглежда бившия играч на Тотнъм Серж Орие като една от алтернативите на десния фланг на защитата.
В момента Джибрил Сидибе е без клуб, тъй като споразумението му с френския Монако изтече на 30 юни. През миналия сезон Джибрил Сидибе записа 26 мача за отбора във всички турнири и не успя да отбележи. Порталът Transfermarkt оценява пазарната стойност на 29-годишния защитник на 8 милиона евро.
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Съндърланд не води преговори за Фоларин Балогун
- Монако започна преговори за нов договор с Мамаду Кулибали
- Клоп разкри как Ливърпул е опитал да привлече Мбапе с частен самолет
- Бъдещето на Пол Погба в Монако е под въпрос само година след трансфера му
- Монако официално назначи Филипе Луис за старши треньор
- Монако откупи Ансу Фати от Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]