Лестър отказа третата оферта на Челси за Фофана
Лестър Сити отхвърли третата оферта на Челси за защитника Уесли Фофана, съобщава Sky Sports.
Според източника, лондонският клуб е предложил 70 милиона паунда (приблизително 83 милиона евро) за трансфера на 21-годишния футболист. Самият Фофана иска да премине в Челси и вече е договорил условията за личен контракт със "сините". Съобщава се, че Челси не е готов да плати повече от предварително предложената сума за защитника.
Припомняме, че Фофана премина в Лестър от Сент Етиен през октомври 2020 г. Оттогава бранителят отбеляза един гол и направи асистенция в 50 мача. Споразумението между страните изтича през 2027 г.
Челси спечели четири точки в три мача и е на 12-о място във временното класиране на английската Висша лига. Лестър Сити (1) – предпоследен, 19-ти.
- Росеньор за хеттрика на Жоао Педро: Той вече вярва, че е играч от световна класа
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]