Уулвс е близо до трансфер на Калайджич
Уулвърхемптън е близо до трансфер на нападателя на Щутгарт и националния отбор на Австрия Саша Калайджич.
Уулвърхемптън отбеляза само един гол в първите си три мача от новия сезон на Висшата лига, тласкайки "вълците" да подпишат с нападател.
Според Sky Sports, клубът от "Молиню" е постигнал значителен напредък в преговорите за Калайджич, който също е в краткия списък на Манчестър Юнайтед.
Уулвърхемптън и Щутгарт все още имат някои разногласия относно цената на Саша - единият предлага £12.7 милиона, а другият иска £21.1 милиона - но компромисът е все по-близо и личните условия се разглеждат като формалност.
Освен това 25-годишният австриец, който отбеляза 24 гола в 58 мача за Щутгарт, има само още една година от договора си.
- Брайтън отправи нова оферта за Лука Вушкович
- Брайтън привлече шведски талант с договор до 2031 година
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Хъл Сити е заплашен от наказание още преди старта на сезона във Висшата лига
- Официално: Ливърпул привлече Виктор Муньос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]