Ман Юнайтед се интересува от Караско
Манчестър Юнайтед се интересува от крилото на Атлетико Мадрид Яник Караско.
Матеус Куня, Алваро Мората и Жоао Фелиш бяха свързвани през последните дни с преминаване в Юнайтед, но The Telegraph съобщава, че съотборникът им Караско всъщност може да отиде на "Олд Трафорд".
Атлетико е готов да пусне Яник срещу £25.5 милиона, което прави 28-годишния белгиец много по-реалистична цел от Антони от Аякс.
Сега Караско е във втория си период в Атлетико, след като напусна за няколко години, за да печели пари в Китай. Яник вкара шест гола и направи шест асистенции в 34 мача през миналия сезон в Ла Лига.
- Романо сподели кой може да е следващият постоянен мениджър на Ман Юнайтед
- Бруно Фернандеш: Важното е, че взехме трите точки
- Нюкасъл ще отстъпи и на Ман Юнайтед у дома
- Карик: Това е голяма крачка за Манчестър Юнайтед
- Гласнер: Това не бе дузпа, нарушението бе извън наказателното поле
- Карик с исторически рекорд начело на Манчестър Юнайтед
- Карик изравни рекорд във Висшата лига след победа на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед обърна Палас и се изкачи до третото място (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]