Клоп: Ситуацията не е много добра
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп се оплака от изобилието от контузии, с които се сблъска воденият от него отбор.
Няколко други играчи на Ливърпул развиха здравословни проблеми преди мача срещу Кристъл Палас, в допълнение към вече отсъстващите Ибрахима Конате, Калвин Рамзи, Тиаго Алкантара, Алекс Окслейд-Чембърлейн, Къртис Джоунс и Диого Жота.
След равенството 1:1 на "Анфийлд", Клоп дори се пошегува, че може да е намесена черна магия.
"Жоел Матип ще отсъства две седмици. Ще видим какво ще се случи. Това бе луда седмица – имах много различни седмици, но сега усещането е, че сякаш имаме вещица. Всеки ден някой не може завърши тренировка по най-луди причини.
В крайна сметка Джо (Гомес) не можа да започне. Трябва да кажа, че Нат (Филипс) бе много добър. Джо не започна, защото тренира само вчера. Той имаше малък проблем в началото на седмицата.
Боби (Фирмино) не се възстанови навреме. Що се отнася до Хендо (Хендерсън), тази сутрин ми казаха за възможен проблем, ако той играе твърде много, така че не игра много.
Това е ситуацията. Не е много добра, но наистина ми хареса начина, по който изиграхме мача", заяви Клоп.
- Ливърпул води „предварителни разговори“ за нападател, който е взел решение за трансфер
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]