Нюкасъл се прицели в Галахър
Нюкасъл превърна полузащитника на Челси Конър Галахър в своя цел номер едно за остатъка от летния трансферен прозорец.
Нюкасъл насочи вниманието си към Галахър, след като се опита да привлече Джеймс Мадисън от Лестър, според The Sun в ексклузивен репортаж.
Конър имаше брилянтно представяне през миналия сезон под наем за Кристъл Палас, но през тази кампания се появи късно срещу Евертън миналия уикенд и пропусна стартовия състав за дербито срещу Тотнъм днес.
Твърди се, че Нюкасъл ще се опита да убеди Челси да продаде Галахър. "Свраките" са готови да платят около 40 милиона паунда за 22-годишния англичанин.
- Тонали: Важното е, че продължаваме
- Еди Хау: Няма значение кой е следващият ни съперник
- Нюкасъл елиминира Карабах след зрелищно 3:2 на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Нюкасъл – Карабах: Мач за статистиката
- Гордън не обръща внимание на слуховете около себе си
- Ман Сити ще се затрудни срещу Нюкасъл този път
- Хау е близо до поставяне на клубен рекорд в ШЛ
- Гордън подобри три рекорда на Нюкасъл Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]