AS: Роналдо остава в Ман Юнайтед
37-годишният звезден португалски нападател на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо е много вероятно да не смени клубната си регистрация това лято, твърди испанското издание на AS.
Кристиано Роналдо съобщи на Манчестър Юнайтед преди няколко седмици, че иска да напусне клуба. Португалската звезда поиска цена, която да улесни напускането му. Челси, Байерн, Барселона, Атлетико и Наполи са клубовете, с които се свързва името на Роналдо през последните два месеца.
Въпреки това Юнайтед вижда Роналдо като ключов елемент от своя спортен план и дори по-важен в тяхната икономическа структура. Към това се добавя, че с течение на времето интересът от тези клубове избледня по различни причини, така че Кристиано ще остане в Юнайтед, освен ако няма неочаквана изненада към края на трансферния прозорец.
По-рано стана известно, че представители на Манчестър Юнайтед са се опитали да включат Роналдо в сделка за трансфер на халфа на Ювентус Адриен Рабио.
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]