Братът на Арнаутович: Има оферта от известен клуб
Даниел Арнаутович, който е брат на 33-годишния нападател на Болоня Марко Арнаутович, говори за слуховете, че неговият роднина е получил предложение да премине в Манчестър Юнайтед.
"Вярно е, че има оферта от известен клуб… Свързах се с Болоня, за да видя дали този трансфер може да се осъществи“, заяви Даниел.
Припомняме, че по-рано австрийският нападател вече игра в английската Висша лига, състезавайки се за отбори като Стоук Сити и Уест Хем Юнайтед. Играчът проведе миналия сезон в Болоня. Той има 14 гола и една асистенция в 33 мача в италианската Серия А. Transfermarkt оценява играча на 6 милиона евро.
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]