Ница и Лестър се разбраха за Шмайхел
Ница и Лестър Сити постигнаха споразумение за трансфера на датския вратар Каспер Шмайхел, съобщава Footmercato.
Според източника, трансферът на 35-годишния вратар ще струва на френския клуб €1 млн. Предвидени са и бонуси. Договорът на вратаря с клуба ще бъде за три години.
По-рано бе съобщено, че Ница се е интересувала от услугите на вратаря на Борусия Мьонхенгладбах Ян Зомер, но преговорите са били неуспешни.
Шмайхел е в Лестър от 2011 г. В момента футболистът е капитан на отбора си. В 52 мача през миналия сезон вратарят допусна 79 гола и записа 10 чисти мрежи. Настоящият договор на Шмайхел с Лестър Сити е до края на сезон 2022/2023.
- Ман Юнайтед се дистанцира от коментарите на Сър Ратклиф
- Хари Реднап е готов да се завърне в Тотнъм
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Росеньор: Това не може да се повтори
- Сър Ратклиф: Правителствата трябва да управляват миграцията
- Арсенал не успя да победи Брентфорд
- Сър Ратклиф: Обединеното кралство наистина е колонизирано от имигранти
- Постекоглу: Тотнъм не е топ клуб
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]