Манчини: Радвам се за Джеко
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини остана доволен от играта на Един Джеко в срещата от 34 кръг на Висшата лига на Англия срещу Блекбърн, в която босненският национал отбеляза единственият гол в мача. По такъв начин „гражданите" направиха още една важна крачка по пътя си към четвъртото място, а двубоят ще се запомни и с дебютното попадение на Джеко за Сити.
„Аз съм уверен, че това събитие ще му даде по-голяма увереност, защото той наистина е един фантастичен нападател. Да, при него имаше известни проблеми, свързани основно с това, че не можеше да вкара гол, но сега това стана факт и то в много важен за нас момент. Той е добро момче и заслужаваше да започне да вкарва за Сити", цитира Tribalfootball думите на Манчини.
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]