Родри: Зинченко ще липсва на Ман Сити
26-годишният испански полузащитник на Манчестър Сити Родриго Ернандес сподели мнението си за украинския си съотборник Александър Зинченко, който е свързван със завършването на трансфер в Арсенал.
"Той бе страхотен играч и съотборник. Той заслужава най-доброто и ще липсва на Манчестър Сити, но това е футболът, животът продължава. Играчите идват и си отиват, ние се радваме за него", заяви Родри.
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
- Манчестър Сити остана без Хусанов заради травма
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
- Гуардиола похвали Манчестър Сити след успеха над Брентфорд
- Манчестър Сити разби Брентфорд и се доближи на две точки от Арсенал
- Гибс-Уайт и Гуардиола спечелиха наградите на Висшата лига за април
- Евертън спря Сити, Форест оцеля, а битката във Висшата лига се нажежи
- Брентфорд няма да спре Ман Сити
496
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]