Броя лети обратно в Англия
Нападателят на Челси Армандо Броя отмени турнето си предсрочно и се връща обратно в Англия за преговори с Уест Хем.
Поради контузия Броя със закъснение се присъедини към турнето на отбора на Томас Тухел в САЩ. Армандо е при "сините" само от няколко дни и сега се прибира у дома.
Уест Хем все още не е постигнал споразумение с Челси, но страните са постигнали значителен напредък в преговорите и сделката за 20-годишния албанец е близо.
Преди това се смяташе, че "чуковете" искат да наемат Броя, който вкара девет гола в 38 мача за Саутхемптън през миналия сезон, но Daily Mail твърди, че това е постоянен договор за £35 милиона.
- Челси постави Хаби Алонсо като основна цел за нов мениджър
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]