Жоржиньо: Мисля само за Челси
Полузащитникът на Челси Жоржиньо заяви, че е щастлив в лондонския клуб и няма да си тръгва.
Жоржиньо вече изкара четири сезона в Челси и почти всяко лято италианският национал се свързва със завръщане в Италия. Например, сега той е спряган с преход в Ювентус.
В момента договорът на Жоржиньо е само за една година, но 30-годишният полузащитник не само иска да остане, но и е готов за нов контракт.
"Разбира се, че бих останал тук по-дълго, обичам Челси.
Много съм щастлив тук и, разбира се, бих искал да остана. Но знаете, че се случват много неща и не можете да знаете бъдещето. Имам договор и обичам да съм тук. Така че не мисля за преместване където и да е.
Завръщане в Италия? Те спекулират за това всяко лято! Нямам такива мисли. Мисля само за Челси и съм 100 процента фокусиран върху Челси", заяви Жоржиньо.
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]