Кейн няма да отиде в Байерн
Английският нападател на Тотнъм Хари Кейн няма да премине в Байерн Мюнхен, според добре познатия инсайдер Фабрицио Романо в социалната мрежа.
Според журналиста, не са водени преговори между страните, въпреки че по-рано редица медии съобщиха, че този трансфер е възможен. Английският клуб и мениджърът Антонио Конте не обмислят раздяла с играча, а желаят да му предложат нов договор.
Договорът на Кейн с Тотнъм е до юни 2024 г. През миналия сезон Кейн изигра 50 мача във всички състезания за Тотнъм, като вкара 27 гола и направи 10 асистенции.
Припомняме, че по-рано Роберт Левандовски заяви, че времето му в германския клуб е изтекло. Нападателят играе за Байерн от 2014 година. Договорът на полския нападател с клуба от Мюнхен изтича през 2023 година.
- Тери Дайсън почина на 91 години
- Тотнъм се договори с Манчестър Сити за трансфера на Савиньо
- Тотнъм ще плати 99 млн. евро за Савиньо от Манчестър Сити
- Тотнъм работи по двойна сделка с Манчестър Сити за Савиньо и Омар Мармуш
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Неприятният инцидент с Гулиелмо Викарио, който предшества раздялата му с Тотнъм
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]