Нотингам Форест обяви трансфера на Ричардс
Нотингам Форест обяви трансфера на левия защитник на Байерн Мюнхен Омар Ричардс.
Ричардс подписа четиригодишен договор с Форест и е четвъртото попълнение на новака във Висшата лига през този трансферен прозорец след Дийн Хендерсън, Тайво Авони, Джулиан Бианкон и Муса Ниакате.
Ричардс, който записа 17 мача за Байерн във всички турнири през миналия сезон, е оценен на £10 милиона.
Омар изкара само един сезон в Мюнхен, като преди това игра за Рединг. 24-годишният англичанин получи собствено футболно образование във Фулъм, където попадна в системата на 10-годишна възраст.
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Астън Вила преговаря с Байерн за Жоао Палиня
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]