Ман Юнайтед предложи 50 милиона за Мартинес
Манчестър Юнайтед отправи оферта за защитника на Аякс Лисандро Мартинес.
Според журналиста от De Telegraaf Майк Феъруей нидерландският клуб е получил подобрена оферта от Манчестър Юнайтед за 24-годишния защитник - 50 милиона евро, включително бонусите.
Манчестър Юнайтед няма да спре да се бори за Мартинес, след като Аякс отказа първото предложение за трансфер.
Мениджърът Ерик тен Хаг вижда Лисандро като приоритетна цел. Играчът е привлечен от идеята да работи отново с Тен Хаг, но не е отказал варианта с Арсенал. Лондонският клуб също се включва в битката за играча, пише журналистът Фабрицио Романо.
По-рано бе съобщено, че Юнайтед предлага 41 + 4 милиона евро за Лисандро. Аякс поиска 50 милиона евро.
През миналия сезон аржентинецът записа 36 мача за Аякс във всички турнири и отбеляза 1 гол.
- От Ман Юнайтед коментираха удължаването на договора с Магуайър
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]