Челси започва преговори с Джеймс
Челси започва преговори със защитника Рис Джеймс за нов договор.
Настоящият договор на Джеймс изтича през 2025 г., но Рийс е един от най-ниско платените играчи на Челси с £80 000 на седмица.
Разбира се, такава заплата не отговаря на играч от калибъра на Джеймс, а в Манчестър Сити или Реал Мадрид, където го спрягат, Рийс може да получава много повече.
Въпреки това, i News съобщава в ексклузивна статия, че "сините" вече работят, за да коригират това недоразумение, като поканят своя възпитаник на масата за преговори.
"Стамфорд Бридж" се надява да сключи нова сделка за 22-годишния англичанин, който отбеляза шест гола в 39 мача през сезон 2021/22 през следващите седмици.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]