Ман Юнайтед не е контактувал с Дибала
Противно на слуховете, Манчестър Юнайтед не е влязъл в преговори с бившия нападател на Ювентус Пауло Дибала.
По-рано в италианската преса се появиха слухове, че "червените дяволи" са се обърнали към Дибала, който е на разположение като свободен агент след изтичането на договора му с Ювентус.
Manchester Evening News обаче отрече да има контакт между Юнайтед и лагера на 28-годишния аржентинец. За момента "дяволите" нямат намерение да продават Роналдо и не търсят негов заместник.
Добавяме, че през 2019 г. Дибала почти премина в Юнайтед, но тогава "дяволите" не бяха доволни от изискванията за заплата на Пауло.
- Карик: Чувствам се напълно естествено в тази роля
- Слот: ВАР работи срещу нас през целия сезон
- Карик: Страхотен момент, но искаме още
- Собослай: Мястото ни е в Шампионска лига
- Слот: Ясно е къде трябва да се подобрим
- Майнo e възхитен от Карик след драматичния успех над Ливърпул
- Бруно Фернандеш: Останах в Юнайтед, защото успехът тук няма равен
- Манчестър Юнайтед надви Ливърпул и си осигури място в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]