Челси готви предложение за Матеуш Нунеш
Челси е готов да предложи 43 милиона паунда за полузащитника на Спортинг Матеуш Нунеш.
Челси досега не е осъществил трансфери и също така загуби Ромелу Лукаку, Антонио Рюдигер и Андреас Кристенсен, но мениджърът Томас Тухел и собственикът на клуба Тод Боели са готови да покажат амбициите си на трансферния пазар.
Според португалския A Bola, "сините" могат в "следващите часове" да изпратят офертата си за 23-годишния Нунеш, чийто агент Жорже Мендеш наскоро се срещна с Боели в Португалия.
Нунеш бе много впечатляващ през последния сезон на Шампионска лига, като спечели похвала от мениджъра на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола през февруари, който дори описа Матеуш като "един от най-добрите в света".
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
- Марк Кукуреля се сбогува емоционално с Челси: Лондон винаги ще бъде мой дом
- Челси напредва в преговорите за Дани Уелбек
- Челси готви подобрена оферта за Алекс Скот
- Шаби Алонсо: Морган Роджърс няма да има нужда от време за адаптация
- Режис Льо Бри сложи край на спекулациите около Гранит Джака
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]