Ман Юнайтед е близо до договор с Ериксен
Манчестър Юнайтед проведе няколко кръга на преговори с датския полузащитник Кристиан Ериксен и се съгласи да изпълни финансовите изисквания на играча, съобщава Daily Star.
Според източника "червените дяволи" са близо до подписване на договор с датчанина, но той бави подписването на трудов договор, тъй като иска да види каква трансферна политика ще води Манчестър Юнайтед това лято.
Съобщава се, че заплатата на футболист в случай на трансфер в Манчестър Юнайтед ще бъде около 8.3 милиона евро годишно.
По-рано бе съобщено, че Ериксен обмисля две възможности за продължаване на кариерата си: да отиде в лагера на Манчестър Юнайтед или да продължи да играе за Брентфорд.
Кристиан Ериксен записа 11 мача във Висшата лига за Брентфорд миналия сезон, като отбеляза един гол и направи три асистенции. В момента играчът е в статут на свободен агент.
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]