Бейли може да премине във Фулъм
Защитникът на Манчестър Юнайтед Ерик Бейли ще се присъедини към Фулъм под наем с опция за закупуване. Ако и двете страни се разберат, договорът за наем е с продължителност една година.
Лондонският клуб се е свързал с манкунианците относно бъдещите си планове за играча, според 90min.
Бейли записа седем мача за Манчестър Юнайтед през миналия сезон във всички турнири. Transfermarkt оценява пазарната стойност на 28-годишния централен защитник на Манчестър Юнайтед от Кот д'Ивоар на 6 милиона евро.
По-рано се появи информация за интерес към котдивоарския защитник на Манчестър Юнайтед от страна на Марсилия и Лион. Съвсем наскоро бе съобщено, че Бейли е обект на интерес от Нюкасъл.
- Ман Юнайтед и Нюкасъл се наредиха на опашка за бек на Брентфорд
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Ман Юнайтед с четвърта поредна победа при Карик (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи и над ранения Тотнъм
- Карик: В началото не гледах твърде напред
- Рашфорд няма да отговори на обаждане на Карик
- Ман Юнайтед може да се конкурира с Арсенал за Горецка
- Маласия е ядосан на Ман Юнайтед след проваления трансфер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]