Клоп: Салах е машина
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира удължаването на договора с нападателя Мохамед Салах.
"Много съм щастлив, много, много съм щастлив! Това е най-доброто решение за нас и най-доброто решение за него. Мисля, че вече ни принадлежи изцяло. Сега това е неговият клуб. Разбира се, преговорите отнеха малко време, но това е напълно нормално и най-добрите неща винаги си заслужават чакането. Салах е един от най-добрите играчи в света. Не се съмнявам, че най-добрите му години тепърва предстоят. И това говори нещо, защото първите му пет сезона тук бяха легендарни.
В кондиционно отношение той е машина - в най-невероятната форма. Той работи усилено и получава своите награди. Неговите способности и ниво на умения се подобряват с всеки сезон“, заяви Клоп.
- Слот похвали Анди Робъртсън след победата на Ливърпул за ФА Къп
- Ливърпул си отмъсти на Уулвс и е на четвъртфинал за ФА Къп
- Уулвс ще се надява бързо да повтори Ливърпул
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]