Челси отказва да отстъпи Рафиня на Барселона
Челси отказва да признае поражението си в битката за крилото на Лийдс Рафиня.
Ден преди това - буквално часове след новината, че Челси се е договорил с Лийдс за трансфера на Рафиня за £55 милиона - агентът на Деко бе забелязан в офиса на Барселона.
Веднага се появиха слухове в испанския печат, че Рафиня все пак ще изпълни мечтата си да премине в Барселона, която първоначално бе негов приоритет, но която няма пари да организира незабавно този трансфер.
Сега се говори, че Барселона е намерила 175 милиона паунда, като е продала дял от своите медийни права, но Evening Standard твърди, че Челси не бърза да хвърля бялото знаме.
"Сините" са насрочили нов кръг с Деко и се надяват да се споразумеят за петгодишен личен договор със заплата от £120,000 на седмица.
В същото време се съобщава, че шансовете на Арсенал да получи 25-годишния играч на бразилския национален отбор вече са почти нулеви.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Нюкасъл ще отстъпи на Челси
- Карагър: Не мисля, че Мареска ще бъде мениджър на Челси през следващия сезон
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Великобритания заплаши Абрамович
- Крило на Челси желае да напусне клуба
- Мареска: В играта сме, въпреки контузените
- Канте може да продължи кариерата си в Англия или Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]