Челси се интересува от Зинченко
Челси се интересува от защитника на Манчестър Сити Александър Зинченко.
Едва тази сутрин пресата съобщи, че собственикът на Челси Тод Бели преговаря със Сити за крилото Рахим Стърлинг и защитника Нейтън Аке.
Daily Mаil обаче научи, че друг "гражданин“ представлява интерес за "гражданите“ и това е Зинченко.
В момента е трудно да си представим, че Сити ще пусне трима играчи наведнъж на своя пряк конкурент във Висшата лига, но преговорите са в ход и клубовете се опитват да намерят общ език.
25-годишният украинец на "Стамфорд Бридж" може да бъде заместник на Бен Чилуел на левия фланг на защитата и благодарение на своята гъвкавост да помогне на отбора в халфовата линия.
- Челси постави Хаби Алонсо като основна цел за нов мениджър
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]