Челси се интересува от Аке
Челси прояви интерес към защитника на Манчестър Сити Нейтън Аке.
Собственикът на Челси и временен спортен директор Тод Боели започна преговори със Сити за трансфер на крилото Рахим Стърлинг.
The Telegraph обаче съобщава в ексклузивен репортаж, че двата клуба обсъждат и трансфера на 27-годишния Аке, от чиито услуги се интересуваше мениджърът на "сините" Томас Тухел по време на престоя си в Борусия Дортмунд.
Тухел вярва, че Аке е идеален да играе от лявата страна на тройката на заден план и би помогнал на отбора да компенсира загубата на Антонио Рюдигер и Андреас Кристенсен. Нейтън може да играе и ролята на ляв бек и дори на халф.
Освен това Аке, който направи само 40 мача за две години в Сити, познава Висшата лига и познава клуба, след като прекара седем години в Челси по-рано в кариерата си.
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Кайседо обясни защо е подписал нов договор с Челси
- Ливърпул ще се наложи над Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]