Рафиня постави ултиматум на Барселона
Крилото на Лийдс и националния отбор на Бразилия Рафиня поставиха ултиматум на Барселона.
Дълго време Барселона се смяташе за основен претендент за Рафиня, но каталунският клуб все още не е намерил парите за покупката на 25-годишния бразилец.
Според Sport, агентът на играча Деко се е срещнал с шефовете на Барселона в Ибиса. Рафиня даде на каталунците "още няколко дни", за да опитат да направят своята оферта.
В противен случай Рафиня ще остане във Висшата лига и ще трябва да избира между Арсенал, Тотнъм и Челси, които го искат. В същото време именно "артилеристите" проявяват най-сериозен интерес към звездата на Лийдс.
- Два клуба се прицелиха в капитана на Барса
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Ван Бастен: Ямал е най-добрият футболист в света в момента
- Барса може да се подсили със защитник от Висшата лига
- Реал Мадрид иска финансов отчет от Барса за периода 2010-2018 г.
- Рашфорд: Искам да остана в Барселона
- Барса се срещна с агентите на Гехи
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]